szukanie zaawansowane
  strona główna
strona główna
mapa serwisu
mapa serwisu
napisz do nas
napisz do nas
 
www.lubuskie.pl
Strona
główna
O nas Doradztwo
metodyczne
Oferta szkoleń Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja
szkoleń
Informacja pedagogiczna Biblioteka
Pedagogiczna
BIP Kontakt
(i)

Jeżeli chcesz
otrzymywać informacje
o nowych szkoleniach
w ofercie naszego Ośrodka
podaj swój adres e-mail.

Kalendarium wydarzeń

« maj 2019 »
NdzPnWtŚrCzwPtSo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Recenzje książki Pawła Leszczyńskiego
miniatura
2018/10/11

W najnowszym numerze miesięcznika  „Nowe Książki” oraz  w dwumiesięczniku „Pielgrzym Polski” ukazały się pochlebne recenzje książki Pawła A. Leszczyńskiego  „Chrześcijańska charakter  Anglii dawniej i dziś”, wydanej w 2018 roku przez Wojewódzki Ośrodek  Metodyczny.

Książka Pawła Leszczyńskiego jest ważną  lekturą dla czytelników  zainteresowanych kondycją  i przyszłością chrześcijaństwa  oraz cywilizacji zachodniej – napisał Ryszard  Michalak, autor recenzji w „Nowych Książkach”- To także ważna książka dla Polaków mieszkających w Anglii, którzy pomimo  zbliżającego się Brexitu postanowili trwale związać swoją przyszłość  z tym państwem.      

Publikację poleca też ks. dr Edward Puślecki w „ Pielgrzymie Polskim”: Autor w umiejętny sposób łączy ciekawą  przeszłość religijną  z jej teraźniejszym stanem i wyzwaniami  przed jakimi stoją  Kościoły  i całe społeczeństwo Anglii. Wszystko na tle przemian  zachodzących w Europie w ostatnich dekadach. Treść książki inspiruje do głębszych przemyśleń nad losem chrześcijańskiej wiary w wieloreligijnym , wielokulturowym i ciągle  sekularyzującym się angielskim społeczeństwie.      

Paweł Leszczyński jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, profesor nadzwyczajnym i prorektorem do spraw nauki w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie. Książka „Chrześcijańska charakter Anglii dawniej i dziś” jest jego ósmą publikacją.

  
Pracownia Zarządzania Oświatą
 
Pracownia Psychoedukacji i Wychowania
 
Pracownia Doskonalenia Metodycznego
 
Pracownia Technologii Informacyjnych
 
Biblioteka Pedagogiczna
 

Platforma e-learningowa

© 2008 Wojewódzki Ośrodek Metodyczny statystyka Copyryght © 2008
projekt i wykonanie: WebDawid