« grudzień 2018 »
Konferencja inaugurująca projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żarskim”
2018/09/21

Projekt realizowany przez Powiat Żarski w partnerstwie z Profi Biznes Group Sylwia Karina Majewska, Uniwersytetem Zielonogórskim, Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Zielonej Górze, Organizacją Pracodawców Ziemi Lubuskiej, Wojewódzkim Ośrodkiem Metodycznym w Gorzowie Wielkopolskim.:

„Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żarskim”

Zadanie współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach osi priorytetowej 8. Nowoczesna Edukacja, Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020,
Działania 8.4 Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego, Poddziałania 8.4.1. Doskonalenie jakości kształcenia zawodowego – projekty realizowane poza formułą ZIT.

Zapraszamy
do uczestnictwa w konferencji inaugurującej projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Żarskim”

w zakresie realizacji zadania 9.
Realizacja doradztwa zawodowego na poziomie regionalnym. W zadaniu 9 objęto szkoleniem i doradztwem zawodowym doradców powiatowych oraz szkoły uczestniczące w projekcie w każdym z powiatów.

Miejsce:
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna
im. Zbigniewa Herberta w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Sikorskiego 107
66-400 Gorzów Wielkopolski

Termin: 2.10.2018 , godz. 10.00 – 12.30

Doradca regionalny pełni dyżur od godz. 9.00 – możliwość konsultacji indywidualnych w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa  Herberta w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Sikorskiego 107.

Prosimy o potwierdzenie obecności w terminie do dnia 26 września 2018 r.: malgorzata.olech-klonecka@womgorz.edu.pl

Załączniki:

• Program konferencji [pobierz]