« październik 2018 »
Inspiratorium pomysłowej szkoły – nowe zasoby dla edukacji
2018/05/23

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza do udziału w „Inspiratoriach pomysłowej szkoły”, podczas których będą przeprowadzone wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne, atrakcyjne zajęcia w terenie z przewodnikami turystycznymi i ciekawe wieczory edukacyjno-integracyjne dotyczące zagadnień związanych z projektem „Tworzenie programów nauczania oraz scenariuszy lekcji i zajęć wchodzących w skład zestawów narzędzi edukacyjnych wspierających proces kształcenia ogólnego w zakresie kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy”.

Celem „Inspiratoriów” jest omówienie zasad opracowania programów nauczania, za które najlepsi uczestnicy, w wyniku organizowanych konkursów w projekcie, mogą otrzymać atrakcyjne gratyfikacje finansowe. Na „Inspiratoria” zaproszeni zostali prelegenci z entuzjastycznym i kreatywnym podejściem do edukacji oraz dużym doświadczeniem w zakresie proponowanej tematyki.

Pierwsze spotkanie kierowane jest do osób związanych z edukacją w przedszkolu oraz w szkole podstawowej i odbędzie się w dniach od 5 do 7 czerwca 2018 r. Na drugie „Inspiratorium” zapraszamy wszystkich zainteresowanych edukacją w szkole ponadpodstawowej w terminie od 17 do 19 czerwca 2018 r. Obydwa odbędą się w hotelu Kuźnia Napoleońska w Paprotni k/Niepokalanowa przy ul. Sochaczewskiej 5.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Organizator pokrywa koszty noclegu, wyżywienia materiałów dydaktycznych, ubezpieczania oraz zapewnia transport autokarowy
spod Pałacu Kultury i Nauki od strony Kinoteki do hotelu i z powrotem.

Rekrutacja polega na elektronicznym wypełnieniu jednego z dwóch formularzy zgłoszeniowych w zależności od wybranego terminu, wydrukowaniu, zeskanowaniu podpisanego formularza i przesłaniu na adres inspiratorium@fordewind.eu

Formularze:

Załączniki: