« październik 2018 »
Konferencja metodyczno-szkoleniowa dla nauczycieli i trenerów unihokeja
2018/04/24

Floorball w I LO im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim, Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim,  AWF w Poznaniu – Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Polski Związek Unihokeja zapraszają na konferencję metodyczno-szkoleniową dla nauczycieli i trenerów unihokeja.

Konferencja odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Puszkina 31 w ramach organizowanych w dniach 28-29.04.2018 r. finałów Mistrzostw Polski juniorów starszych w unihokeju pod honorowym patronatem Prezydenta Gorzowa Wielkopolskiego Jacka Wójcickiego.

godz. 8.30   Rejestracja uczestników

9.00   Rozpoczęcie konferencji – Jan Holovka

9.15   Trening mentalny w pracy nauczyciela i trenera – dr Przemysław Pieczyński

10.45   Przerwa kawowa

11.00   Szkolenie – moduł do wyboru:

1.     Cykle treningowe, rodzaje i nauczanie ataku, sposoby gry i nauczanie obrony w unihokeju – prow. mgr Jan Holovka

2.     Jak prosto i skutecznie zbudować drużynę i nauczyć grać w unihokeja –
prow. mgr Piotr Augustyniak

13.00    przerwa

13.15    cd. szkolenia

15.15    Zakończenie konferencji, wręczenie świadectw i certyfikatów

16.00 i 19.00    mecze półfinałowe Mistrzostw Polski U-19

Uczestników prosimy o zabranie strojów sportowych. Po zajęciach uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału w szkoleniu oraz świadectwa ukończenia formy doskonalenia zawodowego.

Ze względów organizacyjnych należy przesłać zgłoszenie udziału na adres e-mail: mks@puszkin.eu z podaniem imienia, nazwiska oraz szkoły/klubu.

Zainteresowani otrzymaniem świadectwa udziału w formie doskonalenia zawodowego winni zarejestrować się dodatkowo na stronie internetowej Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego:

womgorz.edu.pl/index_new.php

Udział w szkoleniu jest nieodpłatny.

PRELEGENCI

Jan Holovka – trener unihokeja, I trener kadry narodowej seniorów

Piotr Augustyniak – nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej oraz w Gimnazjum w Wierzchowie; twórca Wierzchowskiej Szkółki Unihokeja; wielokrotny mistrz i wicemistrz Polski w kategoriach młodzika, juniora młodszego i juniora starszego dziewcząt i chłopców. W latach 2005-2010 i 2014-2016 trener reprezentacji Polski juniorek U-19, z którą uczestniczył w czterech Mistrzostwach Świata. Autor podręcznika „Jak zostać trenerem unihokeja” (książka do nabycia w trakcie konferencji w cenie 29,99).

dr Przemysław Pieczyński – wykładowca AWF, trener biznesu i coach, współpracownik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, trener mentalny SMS PZPS w Szczyrku i kadry Polski kadetek w siatkówce.