« październik 2018 »
Nowy Rok z Klubem Gier Planszowych
2018/01/24

Zima to idealna pora roku dla graczy.  Jeśli leje deszcz - mamy więcej czasu na granie. Pada śnieg? - wspaniale, możemy wybrać się na narty, łyżwy, sanki; pójść na długi spacer, a po powrocie wypić rozgrzewającą herbatę i cieszyć się kolejną rozgrywką ulubionej planszówki. I tak w naszej szafie gier znajdziecie m.in.:

Hanabi wesołą, kooperacyjną grę pamięciowo-logiczną, w której uczestnicy wcielają się w zespół wytwórców sztucznych ogni, którym pomieszały się wszystkie fajerwerki. Zadaniem graczy jest je posegregować przed głównym pokazem. Ta prosta w swoich zasadach „karcianka” oparta jest na przewrotnym pomyśle. Swoje karty trzymamy tak, że widzą je wyłącznie pozostali gracze i to oni wiedzą, co powinniśmy zrobić i jak zagrać, jednak pula podpowiedzi jest oczywiście ograniczona, a właściwa komunikacja jest kluczem do sukcesu.

Rozgrywka w Hanabi stanowi więc wesołe wyzwanie, przy którym czeka na Was sporo zabawy i śmiechu podczas tych prób porozumiewania się.

Zapraszamy wszystkich chętnych 25.01.2018 (czwartek) o godz. 16.30 na pierwsze w Nowym Roku spotkanie Klubu Gier Planszowych mieszczącego się w Bibliotece Pedagogicznej w Gorzowie Wlkp.

Do zobaczenia.