« grudzień 2017 »
Andrzejki w Klubie Gier Planszowych
2017/11/24

Najmilej spędza się deszczową, zimną jesień przy grach w gronie znajomych. Ku naszej radości, w bibliotece pojawiło się kilka kolejnych, obiecujących tytułów. I tak w naszej szafie gier znajdziecie m.in.:

• Dixit Odyseja, która wprowadza gracza w magiczny świat. Piękne karty dialogowe pobudzą wyobraźnię każdego, a do wspólnej zabawy można zaprosić szóstą, siódmą ... oraz dwunastą osobę . Tutaj liczy się spryt i intuicja oraz ciekawe skojarzenia,  aby nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez innych graczy. Daj się ponieść wyobraźni.
  • Duuuuszki to gra, która świetnie sprawdzi się zarówno wśród młodszych jak i starszych. Kilka prostych rekwizytów (dokładnie jest ich 5) oraz karty wprawią w zadyszkę nasze „szare komórki” i dostarcza mnóstwa śmiechu.
  • Gra o Tron: Żelazny Tron – pozwala wkroczyć do świata porywającego serialu HBO „Game of Thrones”. Plany, strategie, blefy, intrygi, spiski, bitwy, negocjacje, sojusze, rozejmy to kwintesencja rozgrywki o Żelazny Tron. Wciel się w przedstawicieli jednego z Pięciu Wielkich Rodów i walcz o wpływy oraz władzę nad Siedmioma Królestwami. Sprawdź sam, czy nadajesz się na władcę.

W czwartek, 30 listopada 2017 o godz. 16.30 - zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie w Klubie Gier Planszowych, mieszczącym się w Bibliotece Pedagogicznej WOM w Gorzowie Wlkp.

Do zobaczenia