« grudzień 2017 »
Seminarium szkoleniowe „Programowanie z eTwinning” w Gorzowie Wielkopolskim
2017/09/26

Zapraszamy na seminarium szkoleniowe Programowanie z eTwinning organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji w dniach 11-12 października 2017 w Gorzowie Wielkopolskim. Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się na seminarium jest REJESTRACJA w programie eTwinning (uwaga: nie jest to zgłoszenie na seminarium) pod adresemhttps://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (rejestracja przebiega w dwóch etapach: wstępnym i właściwym po odebraniu e-maila - dokończenie rejestracji).

Warunki udziału w seminarium:

- rejestracja w programie eTwinning (patrz informacje powyżej),

- nauczyciel dowolnego przedmiotu,

- gotowość do podjęcia współpracy i realizacji projektu eTwinning.

Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy z uczestników rozpocznie realizację nowego projektu eTwinning.

Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe warunki i chcesz się zgłosić na seminarium, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny po kliknięciu zielonego odnośnika Zarejestruj się na wydarzenie, znajdującego się na niniejszej stronie.

Pierwszeństwo w rekrutacji mają nauczyciele, pracujący w gminach miejskich, klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz bez doświadczenia w programie eTwinning.

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne i wyżywienie podczas seminarium, a osobom spoza Gorzowa Wielkopolskiego – nocleg w pokoju dwuosobowym w dniu 11 października.

Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 1 października 2017.

Rezygnacja z udziału w seminarium możliwa jest do 1 października 2017. Uczestnicy rezygnujący po tym terminie zobowiązani będą do pokrycia kosztów zakwaterowania i wyżywienia.

Źródło:Programowanie z eTwinning