« maj 2017 »
Program Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży
2017/03/07

Program PRO ARTE jest realizowany w województwie lubuskim przez Regionalne Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze oraz lokalnych partnerów. Wspiera edukację kulturalną dzieci i młodzieży uczęszczających do lubuskich szkół.

Jego celem jest diagnoza, integracja i promocja najciekawszych zjawisk kulturowych amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja osób i instytucji współrealizujących program.

Do udziału w programie zapraszamy każdego, kto działa w placówce oświatowej lub kulturalnej, a chciałby zaprezentować się szerszej publiczności.

Program ma strukturę wieloetapową, a jego zasady określają regulaminy poszczególnych części: Spotkania Grup Jasełkowych, Lubuski Festiwal Piosenki, Lubuska Gala Teatralna, Lubuska Gala Taneczna, Lubuski Konkurs Recytatorski.

Jeśli śpiewasz, tańczysz, recytujesz lub interesuje Cię teatr program PRO ARTE jest właśnie dla Ciebie!

Więcej informacji na stronach: http://rcak.pl/pro-arte/ oraz www.lubuskiekultura.pl"

Źródło: Regionalne Centrum Animacji Kultury