szukanie zaawansowane
  strona główna
strona główna
mapa serwisu
mapa serwisu
napisz do nas
napisz do nas
 
www.lubuskie.pl
Strona
główna
O nas Doradztwo
metodyczne
Oferta szkoleń Wspomaganie szkół Sieci współpracy Realizacja
szkoleń
Informacja pedagogiczna Biblioteka
Pedagogiczna
BIP Kontakt
(i)

Jeżeli chcesz
otrzymywać informacje
o nowych szkoleniach
w ofercie naszego Ośrodka
podaj swój adres e-mail.

Kalendarium wydarzeń

« sierpień 2008 »
NdzPnWtŚrCzwPtSo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

2008/08/27

Konferencje metodyczne
Przedmiot
Uczestnicy
Godzina i miejsce konferencji
Organizator
J. POLSKI
nauczyciele SPG z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.00
I LO w Gorzowie, ul. Puszkina 31
Małgorzata Niewiadomska
Małgorzata Jach
J. ANGIELSKI
nauczyciele SP i G z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-12.00
WOM w Gorzowie, ul. Łokietka 23
Mirosław Kwiatkowski
nauczyciele SPG z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 12.15-14.15
WOM w Gorzowie, ul. Łokietka 23
Mirosław Kwiatkowski
J. FRANCUSKI
i
J. ROSYJSKI
nauczyciele wszystkich typów szkół
z  powiatów:
Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-11.30
I LO w Gorzowie, ul. Puszkina 31
Małgorzata Wiczkowska
Halina Uchto
HISTORIA I WOS
nauczyciele SPG z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.00
IV LO w Gorzowie, ul. Kos. Gdyńskich 8
Jerzy Dutkiewicz
Zbigniew Syska
PLASTYKA
i
MUZYKA
nauczyciele SP i G z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 11.00-13.00
Liceum Plastyczne w Gorzowie, ul. Bema 1
Danuta Przybysz
Barbara Bednarek
MATEMATYKA
nauczyciele SP z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-12.30
Szkoła Podstawowa nr 15 w Gorzowie, ul. Kotsisa 1
Krystyna Kudlińska
nauczyciele SPG z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 10.00-13.15
Zespół Szkół Budowlanych w Gorzowie Wlkp., ul. Okrzei 42
Romualda Malich
PRZYRODA
i
BIOLOGIA
nauczyciele SP i G z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 11.00-13.15
Gimnazjum nr 7 w Gorzowie, ul. Estkowskiego 3
Beata Kujawa
Aleksandra Duszka-Sondej
FIZYKA
nauczyciele G i SPG z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz. 11.00-13.00
I LO w Gorzowie, ul. Puszkina 31
Zbigniew Łuczka
WYCHOWANIE
DO ŻYCIA
W RODZINIE
nauczyciele wychowania do życia
w rodzinie wszystkich typów szkół
z  powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz.14.00-16.30
WOM w Gorzowie, ul. Łokietka 23
Jadwiga Krzewska-Gordzijewska
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
powiatów: międzyrzeckiego, sulęcińskiego, świebodzińskiego
godz.10.00-13.00
WiMBP w Gorzowie, ul. Sikorskiego 107
Anna Jańczak
Janina Nowak
SZKOLNICTWO SPECJALNE
nauczyciele kształcenia specjalnego wszystkich typów szkół z powiatów: Gorzów grodzki, Gorzów ziemski, Międzyrzecz, Słubice, Strzelce Kraj. - Drezdenko, Sulęcin, Świebodzin
godz.10.00-12.30
Zespół Szkół Specjalnych nr 14 w Gorzowie, ul. Mościckiego 3
Krzysisława Ziska
Barbara Basińska


 
Pracownia Zarządzania Oświatą
 
Pracownia Psychoedukacji i Wychowania
 
Pracownia Doskonalenia Metodycznego
 
Pracownia Technologii Informacyjnych
 
Biblioteka Pedagogiczna
 

Platforma e-learningowa

© 2008 Wojewódzki Ośrodek Metodyczny statystyka Copyryght © 2008
projekt i wykonanie: WebDawid