Zaproszenie na szkolenie online dla nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół na warsztaty online „Podstawy warsztatu pracy nauczyciela bibliotekarza”. Spotkanie odbędzie  się 24 listopada 2021 r. na platformie Teams w godz. 11.00-14.15. Podczas warsztatów omówione zostaną zagadnienia dot. dokumentów obowiązujących w bibliotece szkolnej, gromadzenia i ewidencji zbiorów oraz kontroli i selekcji zbiorów.

Zapisy na kurs odbywają się pod adresem:

Serdecznie zapraszamy.

Książka o legendarnych nauczycielach

Jakie pasje miał Piotr Franków? Jakim nauczycielem był Witold Karpyza? Co na jarmarkach kupowała Anna Makowska-Cieleń? O tym wszystkim przeczytasz w książce  „Galeria lubuskich pedagogów”