Zaproszenie na szkolenie online dla nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny Biblioteka Pedagogiczna w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza nauczycieli bibliotekarzy wszystkich typów szkół na warsztaty online „Podstawy warsztatu pracy nauczyciela bibliotekarza”. Spotkanie odbędzie  się 24 listopada 2021 r. na platformie Teams w godz. 11.00-14.15. Podczas warsztatów omówione zostaną zagadnienia dot. dokumentów obowiązujących w bibliotece szkolnej, gromadzenia i ewidencji zbiorów oraz kontroli i selekcji zbiorów.

Zapisy na kurs odbywają się pod adresem:

Serdecznie zapraszamy.

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące