Zaproszenie na bezpłatną konferencję dla dyrektorów szkół, nauczycieli i przedstawicieli organów prowadzących szkoły/placówki

Centrum Edukacji Nauczycieli POTEST i Fundacja e- PROSPERITY zapraszają na bezpłatną konferencję online dla kadry zarządzającej szkołami i organów prowadzących szkoły pt. Edukacja Cyfrowa? Ale jaka, która odbędzie się 21.09.2021 r., o godz. 10.00 na platformie Clickmeeting.

Celem konferencji, organizowanej w ramach projektu „Lekcja:Enter”,  jest przedstawienie kadrze zarządzającej szkół i ich organom prowadzącym wyników badań dotyczących sytuacji i potrzeb uczniów związanych z edukacją w „covidowej” rzeczywistości oraz propozycji skutecznych rozwiązań.

Link do spotkania:

Potwierdzenie zgłoszenia zostanie automatycznie wysłane przez platformę Cklickmeeting, (na której odbędzie się  konferencja) na  adres mailowy podany podczas rejestracji.

Więcej informacji w zaproszeniu [pobierz]