VII Ogólnopolska konferencja bibliotekarzy bibliotek pedagogicznych i szkolnych “Biblioteki pedagogiczne i szkolne w erze cyfrowej”

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. KEN w Lublinie, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Katedra Informatologii, Bibliologii i Edukacji Medialnej w Instytucie Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zapraszają na konferencję online „Biblioteki pedagogiczne i szkolne w erze cyfrowej”.

Wydarzenie odbędzie się 30 września 2021 roku w godz. 16:00-18:30 na platformie Teams.

Udział w konferencji jest bezpłatny, zapisy poprzez formularz: https://forms.gle/nqWGCem5EY92ADyZ9

Dostęp do konferencji:

• MS Teams (nie wymaga logowania).
  • 29 września 2021 r. pojawi się link do logowania.

Więcej informacji na stronie: PBW im. KEN w Lublinie

Źródło: PBW im. KEN w Lublinie

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące