VI Edycja konkursu „Wokół symboli narodowych”

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Szczecinie zaprasza uczniów szkół podstawowych klas II i III z województwa zachodniopomorskiego oraz północnej części województwa lubuskiego do udziału w konkursie „Wokół symboli narodowych” z Baśką Murmańską w tle.

Konkurs ma charakter cykliczny, a jego celem jest upowszechnienie i popularyzacja wśród dzieci szkolnej znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych. W dotychczasowych pięciu edycjach wzięło udział ponad 10 000 uczestników.

Więcej informacji na stronie IPN: https://szczecin.ipn.gov.pl/pl9/aktualnosci/109463,VI-Edycja-konkursu-Wokol-symboli-narodowych-z-Baska-Murmanska-w-tle-9-listopada-.html

Źródło: IPN

Książka o legendarnych nauczycielach

Jakie pasje miał Piotr Franków? Jakim nauczycielem był Witold Karpyza? Co na jarmarkach kupowała Anna Makowska-Cieleń? O tym wszystkim przeczytasz w książce  „Galeria lubuskich pedagogów”