V edycja konkursu „Programować każdy może”

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych województwa lubuskiego do udziału w V edycji konkursu „Programować każdy może” w języku programowania Scratch, organizowanym przez: Wydział Techniczny AJP i WOM w Gorzowie Wielkopolskim.

Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia 2021 r.

Dla finalistów przewidziano atrakcyjne nagrody oraz laureaci i finaliści konkursu uzyskują punkty rekrutacyjne zgodnie z Zarządzeniem Lubuskiego Kuratora Oświaty w sprawie rekrutacji do szkół publicznych.

Załączniki:

1. Zaproszenie [pobierz]
  2. Regulamin konkursu [pobierz]

Rejestracja: formularz

W imieniu Organizatorów ZAPRASZAMY  MŁODZIEŻ  DO  UDZIAŁU !

Ogólnopolska Konferencja Edukacyjna NAUCZYCIEL GEN-Z

Serdecznie zapraszamy nauczycieli na konferencję organizowaną przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli RAZEM LEPIEJ: https://annajurewicz.pl/centrum-doskonalenia-nauczycieli/. Konferencja „NAUCZYCIEL GEN-Z” będzie inspiracją dla nauczycieli pracujących ze starszą młodzieżą. Chcemy