Spotkanie sieci dla bibliotekarzy szkolnych na Skype

Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza bibliotekarzy szkolnych na spotkanie Sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli bibliotekarzy, które odbędzie się  4 czerwca br. o godz. 17.00 na Skype.

Podczas spotkania wymienimy się informacjami i doświadczeniami na temat organizacji  pracy w obecnej sytuacji oraz postaramy się znaleźć rozwiązania, które usprawnią funkcjonowanie naszych bibliotek.

Bibliotekarze zainteresowani spotkaniem muszą posiadać zainstalowanego Skype. Wyszukacie nas pod nazwą użytkownika:

BP WOM Gorzów Wielkopolski (zdjęcie profilowe: sowa).

Do zobaczenia na Skype!

Informacji udzielają koordynatorzy sieci: Monika Markowska, Magdalena Janas
Kontakt: e-mail: monika.markowska@womgorz.edu.pl, magdalena.janas@womgorz.edu.pl

Razem możemy więcej!