Hazard? Nie daj się wciągnąć – akcja edukacyjna

Od września br. Krajowa Administracja Skarbowa startuje z nową edycją akcji edukacyjnej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!”

Akcja ma przede wszystkim zwrócić uwagę na problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania z gier wśród dzieci i młodzieży, takie jak uzależnienie, problemy finansowe czy wyizolowanie społeczne. Chcemy też pokazać z jakim ryzykiem wiąże się rozpowszechnianie gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych.

Akcja skierowana jest do uczniów klas 7, 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Jej odbiorcami są także rodzice i nauczyciele.

Zajęcia zaczynają się w październiku i są darmowe.
Zgłoszenia można przesyłać na adres: antyhazardowa.ias.zielonagora@mf.gov.pl

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/kas/hazard-nie-daj-sie-wciagnac-akcja-edukacyjna

Załączniki:

• “Hazard? Nie daj się wciągnąć” – prezentacja [pobierz]

Źródło: Ministerstwo Finansów – Krajowa Administracja Skarbowa

Razem możemy więcej!

Pracownia Zarządzania Oświatą Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w seminarium dyrektorów szkół zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami w zakresie oceniania wewnątrzszkolnego. Seminarium odbędzie się