Darmowy Kurs Interaktywny – Jatorozumiem! Fundacja Legalna Kultura

Fundacja Legalna Kultura realizuje Program bezpłatnych szkoleń oraz warsztatów dla nauczycieli, bibliotekarzy, kadr kultury, studentów i uczniów, których celem jest edukacja w zakresie prawa autorskiego i ochrony własności intelektualnej pomocna zarówno w nauczaniu, jak i w nauce, ale także w bezpiecznym korzystaniu z zasobów kultury.

W Programie przewidziana jest realizacja szkoleń i warsztatów online, stacjonarnych oraz hybrydowych, zależnie od możliwości związanych z pandemią. Obecnie realizowane są szkolenia online oraz w wersji hybrydowej.

Program udostępnia materiały dydaktyczne, prezentacje i przewodniki. Daje dostęp do zasobów kultury w internecie oraz stwarza możliwości działań twórczych poprzez autorską aplikację MIKSER SZTUKI.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.jatorozumiem.pl/o-projekcie/

Źródło: jatorozumiem.pl

Żonkile przypomną o bohaterach

W piątek, 19 kwietnia 2024 roku, w dniu rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, wolontariusze w całej Polsce będą wręczać przechodniom papierowe żonkile, kwiaty symbolizujące