“Czytanie na drugie śniadanie” – wyślij sprawozdanie

Przypominamy wszystkim uczestnikom rocznego programu czytelniczego “Czytanie na drugie śniadanie”, że sprawozdania można wysyłać do 10 czerwca br.

Zgłoszona placówka zobowiązana jest do przesłania na adres e-mailowy (bp.wypozyczalnia@womgorz.edu.pl) koordynatora programu pisemnego sprawozdania z realizacji projektu, zawierającego m.in.:

• formularz sprawozdania,
  • ilość wszystkich dzieci biorących udział w projekcie,
  • co najmniej 5 zdjęć z realizacji programu, wysłanych w osobnym pliku.

Po zrealizowaniu wszystkich w/w punktów i zakończeniu programu, placówki otrzymają certyfikat ZACZYTANEGO PRZEDSZKOLA w r. szk. 2020/2021. Koordynatorzy dostaną dyplomy za udział w projekcie.

REGULAMIN [pobierz]

Koordynator programu “Czytanie na drugie śniadanie”
Anna Giniewska
tel. (95) 721-61-35